DSC_0135_1541598277_613x407.645_3_0.jpgСьогодні, 7 листопада, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зустрівся зі студентами економічного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ.

 

 

У межах зустрічі Ростислав Замлинський ознайомив присутніх із роботою ХVIII Міжнародного економічного форуму «Львівщина - хаб можливостей!», що відбувався на Львівщині упродовж 1-2 листопада цього року, від організації форуму і до підбиття його підсумків.

Нагадаємо, що цьогорічний вісімнадцятий форум об’єднав понад 2, 5 тисячі учасників та майже 100 спікерів з України та закордону.

Також перший заступник зазначив, що 1 листопада на Яворівщині відкрили енергоострів – одну із найпотужнійх сонячних електростанцій на території Західної України, потужності якої складають 36МВТ.

Зазначимо, що електростанція займає площу 75 га, на якій розташовано понад 134 тисячі фотоелектричних панелей, трансформатор та підстанція 110-10-10 кВ потужністю 62 МВА для постачання електроенергії в мережу об’єднаної енергосистеми України.

«Основи для бізнесу – це є кадри, у тому числі і ви, які працюють і мають місце роботи. Львівщина є у числі лідерів з підготовки кадрів. У нас є 42 вузи і 52 заклади профтехосвіти. Сумарно молодих людей на території Львівщини перебуває майже 150 тисяч осіб. Це  не лише Львів, але й Дрогобич, Самбір, Стрий, де готують висококваліфіковані кадри», - зазначив Ростислав Замлинський.

Окрім того, у ході зустрічі перший заступник ознайомив студентів із ростом індексу промислової продукції.

«За 2017 рік чого нам вдалось на території Львівщини? Загальний показник – це індекс промислової продукції, який показує, наскільки розвивається промисловість області. Минулоріч за підсумками приріст склав 6 %, у той час коли по Україні він складв трохи більше 3%», - додав Ростислав Замлинський.

А іноземні інвестиції в область, за словами Ростислава Замлинського, за підсумками перших трьох кварталів 2018 року уже перевершили милорічні показники.

У межах зустрічі-лекції студентів також ознайомили з роботою відділу супроводу інвестора облдержадміністрації та роботою Школи експортера.