b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_11_img_2335.jpg b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_11_img_2340.jpg20 листопада 2018 року в залі засідань райдержадміністрації голова райдержадміністрації Володимир Танчин провів нараду з міськими та сільськими головами. В нараді взяли участь голова районної ради Б.Андрусишин, перший заступник голови РДА Б.Гуменюк, заступник голови РДА І.Шалапський.

На нараді розглянуто ряд питань пов’язаних із розвитком територій місцевих рад, а саме: про умови участі у конкурсі мікропроектів у 2019 році, про підготовку Перспективного плану розвитку Перемишлянського району на 2019-2020 роки, про оновлення нормативної грошової оцінки земель в межах населених пунктів, затвердження місцевих бюджетів.

 

Керівництво району за участі військового комісара М.Саєнка заслухали голів про стан осіннього призову громадян на строкову військову службу у Збройні сили України.

Актуальним питанням було і надання земельних ділянок учасникам АТО (ООС). Начальник відділу у Перемишлянському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області О.Дітчик зробив аналіз надання та відведення земельних ділянок для учасників АТО. Серед кращих місцевих рад, які з відповідальністю віднеслись до даного питання, відмітив Лагодівську, Свірзьку, В.Глібовицьку сільські та Бібрську міську раду.

Б.Городечний, керівник відділу містобудування та архітектури, наголосив на необхідності паспортизації об’єктів культурної спадщини, зокрема і культових споруд. Це сприятиме збереженню пам’яток та відповідальнішого ставлення громади до їх утримання. Вчергове районний архітектор наголосив на необхідності виготовлення містобудівної документації населених пунктів. Без даної документації з 1 січня 2019 року дозвіл на будівництво видаватись не буде.

На питаннях дотації для населення за молодняк ВРХ зупинився О.Лоїк, керівник відділу агропромислового розвитку РДА. Для отримання дотації громадянам необхідно до 28 листопада надати у відділ агропромислового розвитку відповідні документи. Попросив дане питання довести до відома населення.

Начальник відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату РДА С.Зварич довів до відома присутніх інформацію озвучену президентом України П.Порошенком на Раді регіонального розвитку в частині утворення територіальних громад по всій території України та проведення місцевих виборів у 2020 році на новій територіальній основі. Попросив голів активізувати роботу щодо ініціювання добровільного об’єднання та затвердити на сесіях місцевих рад Порядок проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

На завершення наради голова райдержадміністрації В.Танчин наголосив на належному відзначенні на території населених пунктів місцевих рад Дня Гідності та Свободи. Звернувся з проханням до голів довести у кожну родину інформацію про наслідки Голодомору 1932-1933 років для України та взяти участь у Міжнародній акції «Запали свічку пам'яті» 24 листопада о 16.00 год.