b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_11_adunarea-generala-asociati-533x276.jpg27 листопада 2018 р. о 10:00 год. за адресою м. Львів, вул. Гнатюка, 12А, конференц-зал готелю «Rius» (2-ий поверх) Громадською організацією «Агенція розвитку та співробітництва» планується проведення у Львові регіонального круглого столу «Децентралізація ренти: раціональне використання ресурсів регіону».

Метою круглого столу є налагодження конструктивного діалогу між представниками органів державної влади, місцевого самоврядування, видобувними компаніями та громадськістю, а також обговорення нагальних питань щодо розвитку видобувного сектору та видобувних регіонів, таких як:

 

-       децентралізація ренти за користування надрами для видобутку нафти, газу та конденсату: досвід Львівської та Івано-Франківської областей, здобутки та результати для місцевих громад, нормативне регулювання;

-       енергозбереження та розвиток альтернативної енергетики регіону;

-       нові стандарти прозорості та підзвітності видобувних компаній у контексті прийняття Закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» від 18.09.2018 р.;

-       сучасний стан впровадження ІПВГ в Україні, презентація Третього національного звіту ІПВГ.

Для участі у заході просимо заповнити анкету. Вказану інформацію просимо надіслати до 10.00 год. 23 листопада 2018 року на електронну адресу департаменту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .