46495774_2216417745043620_6212997105099735040_n_1542884881_613x409.94375_3_0.jpg

У четвер, 22 листопада, у виставковому Центрі «Південний ЕКСПО» розпочала свою роботу III Міжнародна агропромислова виставка «Еuro АGRO». Виставка є україно-польською. Цьогоріч свою продукцію презентують сільгоспвиробники із 15 областей України. Польська частина експозиції представлена сільськогосподарською технікою та системами захисту рослин, міндобривами.

«Для Львівщини аграрна галузь є вкрай важливою, кожен галичанин завжди мав за честь і за певний обов’язок мати своє господарство, розвивати його, тим самим збагачуючи і свою землю, і всій край, і, зрештою, всю країну. Ми вже втретє проводимо цю виставку, крім наших партнерів із Польщі, маємо також за честь приймати гостей із Німеччини. І дуже важливо, що ми можемо тут обмінятись сучасними досягненнями, технологіями, знайти партнерів і рухатись далі вперед. Тому що розвиваючи свої господарства, ми розвиваємо свою країну. Сьогодні ми маємо ріст у аграрній галузі - 7% за підсумками 10 місяців, більше 20 млн доларів інвестицій залучено лише цього року в аграрний сектор економіки, діє обласна програма підтримки агровиробників, маємо підтримку Євросоюзу.  У нас є всі можливості для того, щоб розвивати експортні ринки», - наголосив під час відкриття виставки перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Експозиція цьогорічної виставки відображає практично весь технологічний процес агровиробництва. Також запланована потужна наукова програма. Відтак, відбудеться Міжнародна конференція, присвячена 20-річчю Аграрної палати Львівської області, зустрічі та семінари. Також в межах виставки порушать питання створення Асамблеї аграрних палат України  та відкриють ще одну сімейну молочну ферму.

III Міжнародна агропромислова виставка «Еuro АGRO» триватиме до 24 листопада. А у п’ятницю, 23 листопада, для усіх охочих учасників конференції заплановано відвідування заводу з переробки меду та продуктів бджільництва ТзОВ «РЕНОМА»  у с. Сопошин, Жовківського району та фермерського господарства «Лелик» с. Куликів, Жовківського району.