1506454555_5405_1542959996_613x408.66666666667_3_0.jpeg

Протягом 22-23 листопада за сприяння проекту ЄС «Угода Мерів-Схід» в Києві відбувається конференція з питань сталого економічного розвитку країн Східного партнерства «Муніципалітети за стале зростання».

Про це повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Угода мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, що охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Проект налічує понад 350 підписантів.

В області уже є 19 міст-підписантів «Угоди Мерів», а обласна державна адміністрація є її територіальним координатором.

Більшість міст-підписантів розробили та затвердили Плани дій сталого енергетичного розвитку до 2020 року, у  яких визначено основні завдання у напрямі енергозбереження та план заходів щодо їх досягнення.

В межах програми «Підтримка міст Східного партнерства у сфері реалізації планів дій зі сталого енергетичного розвитку під егідою Угоди мерів» у м. Кам’янка-Бузька, м. Жовква та м. Самбір спільно з Фондом Східна Європа реалізовано проекти «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» та «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві», які співфінансувалися Європейським Союзом.

Закликаємо міста області, а також об’єднані територіальні громади долучатись до Угоди Мерів, підвищувати енергоефективність та використовувати відновлювальні джерел енергії на своїх територіях.

Ознайомитись з проектом можна за посиланням