Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 лютого мешканців села Любешка о 16.00 год, а мешканців села Серники о 17.30 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_02_img_2709.jpgСьогодні, 06 лютого, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

У порядку денному, серед інших, було питання про призупинення навчального процесу в загальноосвітніх та дошкільних закладах району.

Члени комісії, ознайомившись із  інформацією відділу освіти та Перемишлянського відділення Золочівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень про відсутність на заняттях в окремих загальноосвітніх навчальних закладах  району 21% і більше учнів та вихованців та врахувавши виражену тенденцію зростання захворюваності на ГРЗ та ГРВІ, рекомендували відділу освіти вжити заходів обмежувального характеру. Тобто, призупинити навчальний процес в загальноосвітніх навчальних закладах на період з 7 лютого по 15 лютого 2019 року.