Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів офіційну зустріч з президентом Німецького Червоного Хреста Рудольфом Сайтерсом. Мета зустрічі - ознайомлення із ходом виконання низки гуманітарних програм, направлених на допомогу найбільш вразливих верств населення України.


Під час зустрічі голова облдержадміністрації наголосив на важливості роботи, яку проводить “Червоний Хрест” та запропонував реалізовувати проекти з організації відновлювальної і реабілітаційної медицини на територіях, що є традійними рекреаційно-відпочинковими зонами Львівщини – як-то Трускавець, Моршин чи Східниця.

В свою чергу Рудольф Сайтерс зазначив, що очолювана ним організація готова пропонувати різного гатунку соціальні проекти, які потенційно можна впроваджувати у Львівській області.

Михайло Костюк також подякував президенту Німецького Червоного Хреста за візит та наголосив на важливості діяльності цієї організації для області. Зокрема, ця діяльність сьогодні проявляється через надання допомоги незахищеним верствам населення та постраждалим внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій; гуманітарної допомоги медичним центрам та організаціям, що працюють з людьми, зараженими ВІЛ/СНІД; сприяння імплементації міжнародного гуманітарного права та здійснення роботи з біженцями та мігрантами.

Окрім цього, голова ЛОДА розповів, що у Львівській області реалізуються цільові гуманітарні програми Товариства Червоного Хреста, як за фінансової підтримки місцевих органів влади, так і за  кошти Міжнародної Федерації товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та національних Товариств Червоного Хреста закордонних країн.

Довідка:

Сьогодні на Львівщині реалізовується:
- Програма гуманітарної допомоги Фрейнбурзького Червоного Хреста особам, постраждалим від диктаторських режимів, яка виконується з 1996 року;

- Програма «Медикаментозного Баденського Червоного Хреста – придбання медикаментів для одиноких підопічних Червоного Хреста;

- забезпечення хлібом з вітамінними добавками 725 дітей та 625 одиноких людей похилого віку;

- Програма «Гараче харчування» для 30 дітей-сиріт з м.Червоноград;

- доставка гуманітарних вантажів від організації Німецького Червоного Хреста м.Регенбург (за 6 років доставлено 450т. вантажів для малозабезпечених громадян та установ охорни здоров’я області і міста;

- харчування людей похилого віку в  Яворівському та Жовківському районах за підтримки організації НЧХ.