Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 січня о 16.00 год мешканців с.Іванівка запрошуютьу Народний дім для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

20 вересня голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів особистий прийом громадян. Загалом допомоги чи сприяння у вирішенні різного ґатунку проблем у голови ЛОДА просили громадяни, які озвучили 15 різних ситуацій.

 

Зокрема, мешканці Львова та Львівщини скаржились на недобросовісну роботу будівельників, просили сприяння у вирішенні житлових питань та побутових ситуацій, пов'язаних із комунальним господарством, а також оформлення грошових допомог.

Окрім цього, велику делегацію на прийом до голови облдержадміністрації очолила ініціативна група мешканців гуртожитку на вул. Кримській (гуртожиток від колишнього Комбінату будівельних матеріалів). 54 родини, які  роками проживають у гуртожитку, не мають належних побутових умов, прописки та є під загрозою виселення. Михайло Костюк, як керівник обласного штабу з надзвичайних ситуацій, доручив створити спеціальну комісію, яку б очолив заступник голови ЛОДА і до складу якої увійшли б представники прокуратури – для вияснення ситуації та вирішення проблеми громади.