Львівська торгово-промислова палата проводить навчання членів тендерного комітету та уповноважених осіб

З 1 серпня 2016 року вступив в силу  Закон України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» для усіх замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.
Львівська торгово-промислова палата проводить навчання членів тендерного комітету та уповноважених осіб. Абзацом другим статті 11 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» пропонується голові, секретарю, іншим членам тендерного комітету  та уповноваженим особам  пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель. Цією ж статтею передбачено, що голова тендерного комітету призначається замовником несе персональну відповідальність за виконання покладених на комітет функцій. У разі визначення замовником уповноваженої особи (осіб) організація роботи здійснюється нею (ними) самостійно згідно з умовами трудового договору (контракту) або положення.

Програма семінару передбачає особливості нової системи, визначення порогів при застосуванні електронної системи закупівель, створення тендерної документації, використання нових онлайн-інструментів, в тому числі системи електронних закупівель ProZorro, а також  застосування нецінових критеріїв при визначенні переможця торгів, переговорної процедури закупівель та конкурентного діалогу.

Основним завданням семінару: надання слухачам необхідних теоретичних знань щодо організації та здійснення публічних закупівель, порядку проведення процедур закупівель, набуття слухачами вмінь і навичок з питань, що виникають під час здійснення процедур публічних закупівель.

Учасники семінару мають можливість отримати відповіді фахівців на запитання щодо певної специфіки закупівель, особливостей підготовки тендерної документації та вимог до неї.

Учасники семінару після закінчення навчання отримують іменний сертифікат про проходження навчання, методичну літературу з урахуванням останніх змін законодавства України з питань публічних закупівель, збірник з нормативними документами  на електронному носії (компакт-диск), а також забезпечуються харчуванням.

Навчання членів тендерного комітету буде проводитися 26-27 червня 2018 року. Вартість навчання для одного представника від організації становить 1420 – грн. з ПДВ.

Для участі у семінарі просимо надати заявку за формою, що додається, на е-mail:     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .Повідомляємо, що семінари будуть проводитися і в подальшому. Також проводяться виїзні семінари на базі підприємства замовника.

Додаток: форма заявки для участі у семінарі.

Президент ЛТПП Д. Афтанас

 

АНКЕТА - Заявка

на участь в семінарі для членів тендерних комітетів

у сфері здійснення державних закупівель

1.

Назва організації

________________________________________

2.

Юридична адреса організації

Індекс__ _________________________

Область__________________________

Район__ ____________________

Місто(селище)__. ___________________

Вулиця____________________ Буд._______

3.

Код ЄДРПОУ

 

4.

ПІН та № свідоцтва платника ПДВ (за наявністю)

Прохання: підприємствам платникам податку на додану вартість, разом із заявкою надіслати копію  Витягу з реєстру платників ПДВ.

 

5.

ПІБ та посада контактної особи

ПІБ___________________ ____

Посада_____________________________

№ телефона (із зазначенням коду) ________________

Факс _____________________________________

6.

E-mail (за наявністю)

 

7.

Кількість осіб, які планують прийняти участь у семінарі, ПІБ (повністю) учасників семінару

Кількість - -

1.

2.

3.

4.

5.

8.

Дата семінару (або бажаний місяць проходження семінару)

26 – 27 червеня 2018 року

(або інший місяць)

 

 

Заявки надсилайте та звертайтесь за  всіма довідками  за  електронною  адресою   -      Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефонуйте.

Методисти:

Надія Василівна -  0932976698, 0500738272,

Ганна Михайлівна- 0967849638

____________________________________________________________________

 

ІНФОРМАЦІЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ
З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ РАЗОМ ІЗ ВОДНИМ ОБ’ЄКТОМ

Організатор земельних торгів: Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації
Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46.

Характеристика лоту № 06:

 • право оренди земельної ділянки державної власності, площею 2,3069га, разом з водним об’єктом (ставоком) площею 1,4496га, що розташований за адресою: Львівська обл., Перемишлянський район, Липовецька сільська рада, за межами населеного пункту;
 • кадастровий номер: 4623384900:03:000:0154;
 • площа – 2,3069га, в т.ч. ставок площею 1,4496га;
 • категорія земель – землі водного фонду;
 • цільове призначення -            для рибогосподарських потреб;

Стартовий розмір річної орендної плати - 4780грн.59коп.(Чотири тисячі сімсот вісімдесят грн.59коп.), без ПДВ, в т.ч. річна орендна плата за водний об’єкт становить 392грн.27коп (Триста дев’яносто дві грн.2коп.) без ПДВ, за земельну ділянку 4388грн.32коп.(Чотири тисячі триста вісімдесят вісім грн.32коп.)без ПДВ.

Строк користування земельною ділянкою: 15 (п'ятнадцять) років.

Обмеження на використання земельної ділянки: Прибережні захисні смуги вздовж річок, навколо водойм та на островах на частині земельної ділянки площею 0,8573га.

Порядок оформлення результатів торгів та умови продажу:

 1. Протокол земельних торгів підписується Переможцем, Ліцитатором та Організатором земельних торгів або його представником негайно після закінчення торгів за лотом.
 2. Договір оренди  між Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та Переможцем торгів укладається безпосередньо в день проведення торгів.
 3. Ціна продажу лоту, право користування  яким набуто на земельних торгах у формі аукціону, сплачується Переможцем торгів не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання договору оренди.
 4. Право користування на лот, набуте за результатами проведення земельних торгів у формі аукціону, підлягає державній реєстрації в порядку визначеному законом.
 5. Переможець земельних торгів зобов’язується:

5.1. Відповідно до  п.6 ст.135,   п.31.ст. 137 Земельного кодексу України:

- сплатити Виконавцю земельних торгів винагороду у розмірі 50 відсотків річної орендної плати за користування земельною ділянкою, що склалась за результатами торгів, але не більш як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян,  на підставі окремого Договору між Виконавцем торгів та Учасником відповідно до вимог чинного законодавства України;

5.2. Відповідно до  п.5 ст.136,  Земельного кодексу України:

- відшкодувати Виконавцю земельних торгів витрати на підготовку лоту до проведення земельних торгів в сумі: 30388грн.50коп.(Тридцять тисяч триста вісімдесят вісім грн.50коп.);

- відшкодувати витрати на підготовку лоту та на організацію і проведення  торгів здійснюється учасником, що став переможцем торгів.

 1. Переможцю земельних торгів, який відмовиться від підписання протоколу земельних торгів, укладання договору оренди, повного розрахунку за придбаний лот в терміни, визначені чинним законодавством та умовами договору: гарантійний внесок не повертається, результати торгів анульовуються, Переможець до наступних торгів не допускається, а кошти в розмірі цінової пропозиції, запропонованої Переможцем за результатами проведених торгів, стягуються з Переможця, як неустойка (ст.549 ЦКУ) в судовому порядку згідно чинного законодавства.

Для участі в земельних торгах необхідно:

 1. Сплатити з рахунку, відкритого в банку :
 • реєстраційний внесок – 881,00грн. на рахунок ПП “Фірма “СОМГІЗ” р/р26004000001347 у ПАТ “ВіЕс Банк»”, МФО 325213, ЄДРПОУ 20810095; призначення платежу: «Реєстраційний внесок».
 • гарантійний внесок – 239грн.03коп.(Двісті тридцять дев’ять грн. 03коп.) на рахунок ПП “Фірма “СОМГІЗ” р/р26000000013209 у ПАТ “ВіЕс Банк»”, МФО 325213, ЄДРПОУ 20810095; призначення платежу: «Гарантійний внесок».
 1. Подати документи що підтверджують сплату реєстраційних та гарантійних внесків. Оформити та подати заяву з необхідною інформацією та підтверджуючими документами особи, яка бажає взяти участь у земельних торгах, Виконавцю торгів за адресою ПП «Фірма «СОМГІЗ»: 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46, відповідальна особа – Цифуляк Оксана Іванівна). Телефон для довідок: (032)244-30-92, +380961315421. Години прийому заяв на участь в земельних торгах: у робочі дні з 12.30. год. до 16.30.год., у п'ятницю - з 12.30год. до 14.30.год.
 2. Укласти договір про умови участі в земельних торгах у формі аукціону.

Земельні торги у формі аукціону призначено на  11 квітня 2018р.

Останній день прийому заяв – 04 квітня 2018р. до 16год.30хв.

Місце проведення торгів: м.Львів, вул.Стрийська, 98

Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 8-00 год. до 10-40 год. за адресою: м.Львів, вул.Стрийська, 98.

ПОРЯДОК СПЛАТИ ВНЕСКІВ: сплачуються з рахунку Учасника на рахунок Виконавця. Призначення платежу: 1. «Реєстраційний внесок 881,00грн.»; 2. «Гарантійний внесок 239,03грн.». Прийом заяв та документів в робочі дні з 12.30 до 16.30 год. Останній день прийому 04.04.18р. до 16.30год.

 

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ У ВІЙСЬКОВОМУ РЕЗЕРВІ

Усіх патріотично налаштованих громадян, котрі готові боронити державу та її територіальну цілісність, запрошуємо на службу у військовому резерві до стрілецького (резервного) батальйону Навчального центру Національної гвардії України.

Вимоги до кандидатів: - вік від 18 до 57 років; - придатні за станом здоров’я.

На службу у військовому резерві приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір, перевірку рівня фізичної підготовки та визнані придатними до служби у військовому резерві за станом здоров’я. Тривалість зборів з резервістами проводиться двічі на рік терміном по два тижні. Під час проведення зборів зберігається основне місце праці, виплачується середній розмір зарплати за місцем роботи та грошове забезпечення, заохочення, розмір яких встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Громадяни, які не проходили військову службу, звільняються від призову на строкову військову службу, якщо вони виконали обов'язки служби у військовому резерві протягом строків першого та другого контрактів.

Під час проходження служби у військовому резерві резервісти забезпечуються військовою формою одягу згідно з установленими нормами. Харчування резервістів у військових частинах під час виконання обов’язків служби у військовому резерві здійснюється у порядку та за нормами, встановленими Кабінетом Міністрів України.

За більш повною інформацією звертатись: 80700 Львівська область, м. Золочів вул. Січових Стрільців 2.

Контактні телефони: комутатор (03265) 4-20-50 (внутрішній 38-83); відділення кадрів: (097) 967-20-68; (096) 674-43-87; (096) 088-87-76.

_____________________________________________________________________

 

05 серпня 2016 року о 11.00 год у залі засідань райдержадміністрації (3 поверх) відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації.

порядок денний

1. Про пільгові перевезення громадян району.
2. Про реорганізацію навчальних закладів.
3. Про збереження та використання матеріальних цінностей Перемишлянської райспоживспілки
_______________________________________________________________________________

2-4 березня на "Арені Львів" триватиме IX спеціалізована виставка "АгроТехніка-2016"

index_1456387266_232x217_3_0.jpg

"Відвідувачі виставки перед проведенням весняно-польових робіт матимуть змогу отримати інформацію про новинки сільськогосподарської техніки, обладнання, комплектуючих, добрив, засобів захисту рослин, насіння, - зазначила директор департаменту Наталія Хмиз. - Окрім того, аграрії зможуть ознайомитися з новими продуктами та технологіями, налагодити контакти, а також порівняти та об’єктивно оцінити пропозиції аграрного ринку".
За її словами, у виставці візьме участь близько 90 підприємств з різних областей України та Республіки Польща.
В рамках виставки також відбудуться конференції та семінари на різну тематику. Зокрема під час цих заходів йтиметься про розвиток сільського господарства в умовах нових викликів європейської інтеграції, фінансові можливості банківських установ, новітні технології підживлення, порядок проведення земельних торгів тощо. Окремо розглядатиметься питання переведення теплогенеруючих агрегатів на біологічні види палива.
З програмою заходу можна ознайомитися тут.

 

До відома жителів Станимирської та Романівськорї сільських рад

Розпочинається капітальний ремонт лінійної частини нафтопроводу "Броди-Держкордон" першої черги із заміною труби Ду529 на ділянці км 68 - км 70" що на території Станимирської та Романівськорї сільських рад Перемишлянського району. Роботи проводяться на підставі Дозволу на виконання будівельних робіт виданого Державною архітектурно-будівельною інспекцією України 29 жовтня 2015 року №IV115153021959. генпідрядник - ПАТ "Фірма "Нафтогазбуд"

________________________________________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ про місце проведення рубок лісів в розрізі місцевих рад Львівської області.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства впроваджує політику відкритості для громадськості.
З цією метою на сайті Львівського ОУЛМГ та державних лісогосподарських підприємств розміщена інформація про місце проведення рубок (видані лісорубні квитки) по державних підприємствах та в розрізі місцевих рад Львівської області.

Детальна інформація за посиланням: http://www.lvivlis.com.ua/uk/infirmation/