07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

05 серпня 2016 року о 11.00 год у залі засідань райдержадміністрації (3 поверх) відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації.

порядок денний

1. Про пільгові перевезення громадян району.
2. Про реорганізацію навчальних закладів.
3. Про збереження та використання матеріальних цінностей Перемишлянської райспоживспілки
_______________________________________________________________________________

2-4 березня на "Арені Львів" триватиме IX спеціалізована виставка "АгроТехніка-2016"

index_1456387266_232x217_3_0.jpg

"Відвідувачі виставки перед проведенням весняно-польових робіт матимуть змогу отримати інформацію про новинки сільськогосподарської техніки, обладнання, комплектуючих, добрив, засобів захисту рослин, насіння, - зазначила директор департаменту Наталія Хмиз. - Окрім того, аграрії зможуть ознайомитися з новими продуктами та технологіями, налагодити контакти, а також порівняти та об’єктивно оцінити пропозиції аграрного ринку".
За її словами, у виставці візьме участь близько 90 підприємств з різних областей України та Республіки Польща.
В рамках виставки також відбудуться конференції та семінари на різну тематику. Зокрема під час цих заходів йтиметься про розвиток сільського господарства в умовах нових викликів європейської інтеграції, фінансові можливості банківських установ, новітні технології підживлення, порядок проведення земельних торгів тощо. Окремо розглядатиметься питання переведення теплогенеруючих агрегатів на біологічні види палива.
З програмою заходу можна ознайомитися тут.

 

До відома жителів Станимирської та Романівськорї сільських рад

Розпочинається капітальний ремонт лінійної частини нафтопроводу "Броди-Держкордон" першої черги із заміною труби Ду529 на ділянці км 68 - км 70" що на території Станимирської та Романівськорї сільських рад Перемишлянського району. Роботи проводяться на підставі Дозволу на виконання будівельних робіт виданого Державною архітектурно-будівельною інспекцією України 29 жовтня 2015 року №IV115153021959. генпідрядник - ПАТ "Фірма "Нафтогазбуд"

________________________________________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ про місце проведення рубок лісів в розрізі місцевих рад Львівської області.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства впроваджує політику відкритості для громадськості.
З цією метою на сайті Львівського ОУЛМГ та державних лісогосподарських підприємств розміщена інформація про місце проведення рубок (видані лісорубні квитки) по державних підприємствах та в розрізі місцевих рад Львівської області.

Детальна інформація за посиланням: http://www.lvivlis.com.ua/uk/infirmation/