DSC_0133_1551789678_613x407.645_3_0.jpg

Сьогодні, 5 березня, стартувала ХІІ спеціалізована виставка «Агротехніка 2019».

Участь у відкритті взяла т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко та заступник директора департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України Сергій Шупик.

«Вкотре з настанням весни ми проводимо виставку «АгроТехніка». Щорічно виставка дає можливість не лише побачити новинки техніки та інші досягнення у сфері АПК, але й у її межах ми організовуємо конференції», - зазначила Людмила Гончаренко.

Окрім того вона додала: «Хочу відзначити, що продовжується політика на підтримку фермерства. З державного бюджету на програму підтримки виділяють безпрецедентні суми – щорічно 5-6 мільярдів гривень. Це суттєвий ресурс, який надається на допомогу. З обласного бюджету Львівщини виділяють найбільший обсяг підтримки для аграрного сектору серед усіх областей України».

Основна мета проведення виставки – надання можливості місцевим сільгоспвиробникам вибрати та придбати техніку, запчастини та комплектуючі, отримати інформацію щодо джерел фінансової підтримки, аналітичні дані щодо тенденцій в АПК тощо.

Організатори - виставкова компанія «Експо Львів», співорганізатор департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Експозиція виставки складається з сільськогосподарської техніки, обладнання, комплектуючих, добрив, засобів захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасних технологій у сільському господарстві.

Окрім того, у межах виставки відбудеться відкритий (публічний) Аукціон з продажу сільськогосподарської техніки і обладнання, що були у використанні.

Організатор аукціону - Західно-Українська регіональна агропромислова біржа.

Загальна пропозиція для продажу 21 одиниця.  Серед лотів: оприскувачі, сівалки, комбайни, культиватори, вантажні автомобілі бензовози, борона дискова, пере навантажувачі зерна, даблпрес тощо.

У межах роботи виставки відбулась конференція на тему: «Як стати успішним фермером».