Згідно з Переліком об’єктів доріг комунальної власності, затвердженим розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації, бюджетам міст обласного значення та районним бюджетам передано з обласного бюджету кошти субвенції, отриманої з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг в сумі 20,7 млн. гривень, з яких використано 12 млн. грн. або 58 відсотків, - про це повідомив начальник головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.


За його словами, у вересні місяці з державного бюджету безпосередньо бюджетам міст і районів Львівщини перераховано кошти субвенції в сумі 8,9 млн. гривень. А з початку року вони отримали з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг комунальної власності 77,8 млн. грн., з яких використано 49,9 млн. грн. або 80,0 відсотків.
Олег Демків додав, що у містах Дрогобичі, Самборі, Новому Роздолі,  а також у Бродівському, Буському, Золочівському  Перемишлянському, Пустомитівському, Старосамбірському та Стрийському  районах недостатньо вживаються заходи щодо засвоєння субвенції.