tarifu_na_elektroenergiyu_1552567278_613x322.59125_3_0.jpg

Сьогодні, 14 березня у Києві відбулось засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) у формі відкритого слухання. В межах засідання розглянули питання схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електроенергії ПрАТ «Львівобленерго» на 2019 рік». Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

«Облдержадміністрація підтримує запропонований проект Інвестиційної програми ПрАТ «Львівобленерго» на 2019 рік, якою передбачено будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання, зокрема для покращення якості та надійності електропостачання шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну, здійснення технічного переоснащення підстанції ПС-110/35/6кВ №226 «Ч-2» у м. Червонограді, від якої здійснюється електрозабезпечення також й інших важливих споживачів регіону. Технічне переоснащення сприятиме покращенню бізнес-клімату і створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в регіоні, що є важливим пріоритетом для забезпечення економічного зростання», - зазначив під час скайп-зв’язку  перший заступник голови Ростислав Замлинський.

Зазначимо, що проектом інвестиційної програми ПрАТ «Львівобленерго» на 2019 рік передбачено будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання, внаслідок чого покращать якість та надійність електропостачання понад 80 населених пунктів Львівської області та на більш як 30 вулицях м. Львова.