__1553093784_570x320_3_0.jpg

На Старосамбірщині в межах програми «Спортивний майданчик» упродовж 2016-2018 років реалізували 14 проектів на загальну суму 3450 тис грн. Про це сьогодні, 20 березня, під час звіту розповів голова Старосамбірської РДА Іван Грись.

Відтак, встановили 6 майданчиків із штучним покриттям у селі Хирів, Нижанковичі, Терло, Торчиновичі, Новоміській ОТГ та Старому Самборі.

Окрім цього, встановили  тренажерні майданчики у селі Нижанковичі, Верхній Лужок, Старий Самбір, Добромиль, Терло, Хирів, Головецько.

Також упродовж року в районі провели низку спортивно-масових заходів, серед яких чемпіонат Старосамбірського району з футболу, особиста першість району з настільного тенісу у трьох вікових групах серед чоловіків, 12 Спартакіада  району серед місцевих , сільських та селищних рад у  шести видах спорту. А також - Кубки Старосамбіського району з футболу «Осінь» , «Весна», чемпіонат району з футболу серед команд  І та ІІ  Ліги, районний турнір з волейболу серед юнаків, «Олімпійський урок»  та Олімпійський тиждень у Старосамбірській ЗСШ №2 та у Стрілківському ліцеї.