53894576_372602016924836_1591165892882857984_n_1553508558_613x459.75_3_0.jpg

Сьогодні, 25 березня, відбулись урочистості з нагоди п’ятої річниці створення Національної гвардії України.

У святковому дійстві взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Мені приємно сьогодні звертатися до вас, адже ви – підрозділ, який народжений не просто в час Революції Гідності, ви – воїни, які повстали з самої революції, разом з воїнами Збройних сил Україниви стали на захист від російської  агресії нашої держави. Сьогодні, коли Україна встає на ноги, а Збройні сили міцно тримають оборону на сході  і готові виконати будь-яке бойове завдання, особлива відповідальність покладена на вас. Адже хижий ворог може свою агресію виявити і на Львівщині, аби роз`єднати народ. Особлива надія і сподівання на нацгвардійців. Ви повинні надійно захисти друга і стати проти ворога. Ваша сила, ваші вміння та навики є для того, щоб захистити народ. Ми, мешканці Львівщини, почуваємось захищено, бо ми віримо у вас. Ми віримо у правильність наших дій, перемога обов’язково буде за нами», - привітав нацгвардійців Олег Синютка.

Відтак, за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість українському народові, мужність і героїзм, проявлені під час виконання завдань у зоні проведення операції Об’єднаних сил, та з нагоди 5-ї річниці Дня Національної гвардії України Подяку голови облдержадміністрації оголосили вісьмом нацгвардійцям.

Окрім того, за зразкове виконання службових обов’язків, бездоганну сумлінну службу, мужність і героїзм, проявлені під час виконання завдань у зоні проведення операції Об’єднаних сил, та з нагоди Дня Національної гвардії України Почесною грамотою облдержадміністрації та подяками нагородили дванадцятьох військовослужбовців.