Учора, 24 жовтня, під час свого перебування на Львівщині, кандидат у народні депутати України Арсеній Яценюк заявив, що Львівській області не вистачає 200 млн. грн. для фінансування бюджетних витрат протягом двох останніх місяців 2012 року та звернувся до депутатів обласної ради із закликом негайно зібрати засідання бюджетної комісії та звернутися до голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка щодо отримання від Міністерства фінансів та Держказначейства пояснень зазначеної проблеми.Львівська облдержадміністрація вдячна за те, що народні депутати України під завершення виборчої кампанії зацікавилися фінансовою ситуацією на Львівщині. Те, що життя після виборів триватиме, нагадувати Львівській облдержадміністрації немає потреби, оскільки за результатами моніторингу авторитетної громадської організації керівництво Львівської облдержадміністрації жодного разу не було помічене в передвиборчій агітації на користь будь-якої з політичних партій. А це, у свою чергу, означає, що усі органи виконавчої влади Львівщини займаються своїми безпосередніми обов’язками, а саме соціально-економічним розвитком області.

Зокрема, питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів, перебуває на постійному контролі голови облдержадміністрації Михайла Костюка. Упродовж дев'яти місяців поточного року з місцевих бюджетів області спрямовано на виплату заробітної плати з нарахуваннями на неї понад 3,7 млрд. грн. Станом на 1 жовтня 2012 року протермінованої заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ в області немає.

Окрім цього, в області вживаються заходи і з наповнення дохідної частини бюджетів усіх рівнів. У звітному періоді зобов'язання перед Державним бюджетом виконані. Так, до Державного бюджету надійшло більше 7,5 млрд. грн. Спостерігається також позитивна динаміка щодо приросту надходжень до місцевих бюджетів області. За звітний період до місцевих бюджетів надійшло доходів у сумі 2,9 млрд. грн.

Та й взагалі, цьогоріч область не мала і не має проблем із фінансуванням з Державного бюджету. Президент України та Уряд постійно приділяють увагу проблемам Львівщини. Саме завдяки такій увазі, нам вдалося в цьому році відкрити 8 відремонтованих загальноосвітніх шкіл, 4 нових стаціонарних закладів охорони здоров’я, понад півтори сотні реконструйованих фельдшерсько-акушерських пунктів та здійснити цілий ряд проектів, спрямованих на покращення соціального становища наших громадян.