YPZlqaR_M1I_1557926834_613x459.75_3_0.jpg

У Львові презентують Виставка Молодих архітекторів та ландшафтних дизайнерів з Відня YoVA4.

У цю п’ятницю 17.05.2019 року о 17:00 у Львівському будинку архітектора (Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа», вул. Підвальна, 4) відкриється виставка, на якій будуть представлені проекти сучасних австрійських архітекторів.

YоVA–ініціатива міської влади Відня зі сприяння популяризації молодим віденським архітектурним та ландшафтним бюро. Вона започаткована у 2005 році, а YоVA4 є четвертою реалізацією цієї ініціативи.

«Будь-який архітектор, ландшафтний дизайнер або урбаніст до 45 років, який має реалізовані проекти у Відні і офіс якого знаходиться у Відні, мав право взяти участь у конкурсному відборі. Виставка репрезентує вісім нових архітектурних бюро та три нові фірми ландшафтного дизайну з Відня, що були обрані на конкурсній основі командою журі, яку очолював професор Барт Лоотсма.

З-поміж усього, що ви побачите на цій виставці, будуть – інноваційні офісні будівлі, "розумні приміщення" перших поверхів будинків, публічні простори, що розроблені за участі громадськості, зарядні станції із сонячними панелями, футуристичні медичні простори, поліфункціональні житлові та виробничі приміщення, а також мости, що об'єднують країни та культури» - повідомив голова Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України Богдан Гой.

Виставка реалізована у рамках навчальної співпраці поміж Інститутом архітектури Національного університету «Львівська політехніка» (проф. Б.Черкес) і Віденським технічним університетом, Інститутом містобудування і ландшафтної архітектури (д. Андреас Гофер).

На відкритті відбудуться лекції двох представників архітектурних фірм з Відня: Аннегрет Гайдер (AnnegretHaider) з «EinzueinsArchitectur» і Аліси Грюссенгер (AliceGrößinger) з «Idealice».