Керівництво Перемишлянської районної державної адміністрації заявляє про незгоду з необґрунтованими документально популістськими звинуваченнями, висловленими головою Львівського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» С. Кубівим, щодо вказівки сфальсифікувати результати підрахунку голосів виборців Львівщини на користь Партії регіонів.
     Подібні звинувачення є голослівними, недостовірними та заперечуються самими результатами голосування у Львівській області, де лідирують опозиційні політичні сили.
      Виконавча влада Перемишлянського району спільно з органами місцевого самоврядування у відповідності до ст..51 Закону України «Про вибори народних депутатів України» та на виконання відповідних постанов ЦВК працювала над вирішенням проблем забезпечення належного матеріально-технічного стану дільничних виборчих комісій та створення умов для вільного волевиявлення громадян, запобігання будь-яким порушенням виборчого законодавства.
       Жодних вказівок від голови Львівської ОДА М.Костюка щодо втручання у виборчий процес чи фальсифікації результатів голосування громадян на користь Партії регіонів не було.
        Вибори народних депутатів України пройшли у Перемишлянському районі організовано, демократично, чесно і прозоро, у відповідності до вимог чинного законодавства. Тому  популістські звинувачення, висловлені С.Кубівим, розцінюємо як наклеп, що плямує репутацію державних службовців органів виконавчої влади та залишаємо за собою право звернутися до суду з позовом про спростування поширеної неправдивої інформації.