Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2019 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 400 гостей на сайті

b_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_05_49.jpgУ травні місяці 2019 року управлінням соціального захисту населення буде здійснено призначення житлових субсидій на літній період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня заборгованість зі сплати житлово-комунальних послуг.

Повторно з заявою та декларацією у травні повинні  звернутися:

- орендарі житла;

- внутрішньо переміщені особи;

- домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;

- домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

- якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю. Крім того, за наявності заборгованості в окремих випадках, з урахуванням обставин, що склалися, комісія може прийняти рішення щодо призначення субсидії на наступний період (у грошовій  безготівковій  формі).

Також Положенням передбачено, що за заявою одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного після подання заяви місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі, в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

Одночасно нагадуємо що громадяни , яким призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30календарних днів проінформувати управління соціального захисту населення про обставини для перерахунку призначеної субсидії, зокрема :

-       зміна складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства, їх соціального статусу(одруження, розлучення,перебування на обліку в центрі зайнятості);

-       зміна у складі сім’ї члена домогосподарства;

-       зміна  переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання.

До відома тих одержувачів які отримували субсидії на опалювальний період 2018-2019 роки мають право за вибором отримувачів  як готівкової так і безготівкової субсидії. Для цього їм необхідно звернутися в управління соціального захисту населення з паспортом та ідентифікаційним кодом та заповнити заяву та декларацію в якій вказати який вид допомоги вони обрали.