b_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_06_img_3527.jpgСьогодні, 26 червня, голова районної державної адміністрації   В. Танчин провів нараду з  міськими та сільськими головами району, старостами Бібрської ОТГ.  В нараді також взяв участь заступник голови РДА І. Шалапський, заступник голови районної ради Т. Мартиняк, начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

 

Під час наради обговорювались  питання  організації та підготовки до  проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, про зміну видаткових рахунків розпорядників і одержувачів коштів місцевих бюджетів, питання організації призову на навчальні збори військовозобов’язаних оперативного резерву І і ІІ черги, про проведення лабораторних досліджень якості питної води в джерелах нецентралізованого водопостачання (криницях) та питання про хід підготовки до проведення жнив.

У підсумку керівник району звернув увагу міським та сільським головам, старостам Бібрської ОТГ про персональну відповідальність за організацію та підготовку виборчих дільниць до  проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Крім цього, В. Танчин закликав очільників територіальних громад  сприяти належній організації  проведення призову на навчальні збори військовозобов’язаних.

Особливу увагу голова РДА  приділив питанню проведення лабораторних досліджень якості питної води в джерелах нецентралізованого водопостачання (криницях). Зокрема, закликав активізувати роботу з проведення лабораторних досліджень.