__1568124863_613x408.41125_3_0.jpgНа сесії Львівської обласної ради, 10 вересня, прийняли рішення про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки.

Зокрема, до Переліку природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році,  в частині перерозподілу коштів.

З метою ефективного використання коштів обласного фонду ОНПС вилучено кошти загальним обсягом 5632,0 тис грн.

 

 

"Усі зміни підтримані комісіями, тож доцільно було вилучити заходи, які вдалось виконати з домогою міжнародної технічної допомоги. Вилучили також заходи із реконструкції парку в Кам'янка-Буську та захист від підтоплення у двох населених пунктах. Вилучені кошти пропонуємо скерувати на розробку плану з поводженням відходами", - розповів директор департаменту екології Руслан Гречаник.

Частину вилучених коштів в сумі 3949,0 тис грн розподілили на завершення руслорегулюючих та берегоукріплюючих робіт для збільшення пропускної здатності русла р. Вишниця на території Модрицької сільської ради Дрогобицького району з метою запобігання надзвичайної ситуації, створення ще однієї рекреаційної зони на території регіонального ландшафтного парку "Надсянський" та розробку Регіонального плану управління з відходами у Львівській області до 2030 року.