__1568210254_275x183_3_0.jpgДепартамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття  посади:

- головного спеціаліста відділу по роботі з ОТГ та іншими фінансовими органами бюджетного управління  - 1 посади категорії   ”В”

- провідного спеціаліста  відділу по роботі з ОТГ та іншими фінансовими органами бюджетного управління - 1 посада категорії    ”В”.

- провідного спеціаліста  відділу  доходів та економічного аналізу управління доходів та фінансів виробничої сфери - 1 посада категорії    ”В”

 

 

- спеціаліста відділу інформаційно комп”ютерного та кадрового забезпкчення управління фінансів невиробничої сфери- 1 посада категорії    ”В”

- головного спеціаліста відділу фінансів охорони здоров’я, соціальних програм та фізичного розвитку бюджетного управління (на час перебування у відпустці для догляду за дитиною основного працівника) - 1 посада категорії    ”В”

- провідного спеціаліста відділу фінансів охорони здоров’я, соціальних програм та фізичного розвитку бюджетного управління  - 1 посада категорії    ”В”

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду:

Вища фінансово-економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста, молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби до якої додається резюме у довільній формі;

- письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

- копії документів про освіту;

- посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

- заповнену особову картку державного службовця встановленого зразка із відповідними додатками;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за  минулий рік;

-заяву про відсутність заборгованості із сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання  (Категорія „Б”)

*.інші документи за бажанням претендента

Додаткові (необов’язкові) документи  :Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на заняття посад державної служби

Термін прийняття документів  до  16 .00   27 вересня  2019 року.

У конкурсі можуть приймати  участь особи з інвалідністю

Документи подавати за адресою:  м. Львів, вул. Костюшка, 8. Відділ інформаційно - комп’ютерного та кадрового  забезпечення  к.406. За додатковою інформацією звертатися за телефоном 255-36-85.