Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід



< вересня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 161 гостей на сайті

0000.jpgЗ нагоди Дня фізичної культури та спорту 19.09.2019 року в Центрі дозвілля м.Перемишляни проведено дитячі спортивні змагання «Малі Олімпійські Ігри»  серед ЗОШ району.

Програма змагань  складалася з таких видів для юнаків:

1.Стрибки в довжину з місця,

 

2.Підйом тулуба з положення лежачи в сід (за 15 сек.),

3.Підтягування,

4.Відтискання в упорі лежачи на підлозі

для дівчат:

1.Стрибки зі скакалкою (за 30 сек.),

2.Стрибки в довжину з місця,

3.Підйом тулуба з положення лежачи в сід ( за 15 сек.).

За результатами змагань серед ЗОШ І-ІІІ ст. перемогу здобули в одиночних видах спорту:

стрибках в довжину з місця (юнаки)

І місце  – Ковтун Ростислав (ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча)

ІІ місце – Гупало Віталій (ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія)

ІІІ місце – Матковський Андрій (НВК«ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ» с.Костенів ім.А.Костирки)

стрибках в довжину з місця (дівчата)

І місце  – Івахів Ліза (НВК «ЗНЗІ-ІІІст.-ДНЗ» с.Липівці

ІІ місце –Хміль Христина (ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія)

ІІІ місце  – Мирош Вероніка (ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча)

Підйом тулуба з положення лежачи в сід (за 15 сек.) – юнаки

І місце  – Карпів Юрій (ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія)

ІІ місце – Грицишин Володимир (ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча)

ІІІ місце  – Миколів Михайло (Осталовицька ЗОШ І-ІІІст.)

Підйом тулуба з положення лежачи в сід (за 15 сек.) – дівчата

І місце  – Поломана Галина (ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча)

ІІ місце –Олійник Вікторія(ОЗНЗ«Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія)

ІІІ місце  – Належата Марта ( НВК «ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ» с.Липівці)

Підтягування

І місце  – Марцінів Владислав (НВК«ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ» с.Костенів ім.А.Костирки)

ІІ місце  – Старосілець Руслан (ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча)

ІІІ місце  – Зьоско Роман (ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія)

Відтискання в упорі лежачи на підлозі

І місце  – Патир Олег (ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія)

ІІ місце  – Бабій Володимир (ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча)

ІІІ місце  – Живущак Ростислав (НВК«ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ» с.Костенів ім.А.Костирки)

Стрибки зі скакалкою (за 30 сек.) – дівчата

І місце  – Кулеба Христина (ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча)

ІІ місце – Михайлишин Вікторія (ОЗНЗ«Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія)

ІІІ місце  – Цьонь Анастасія (Осталовицька ЗОШ І-ІІІст.)

 

За результатами змагань серед команд ЗОШ І-ІІІ ст.  здобули:

І місце  ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча)

ІІ місце  ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія)

ІІІ місце  – НВК«ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ» с.Костенів ім.А.Костирки)

Переможців одиночних видів спорту дитячих спортивних змагань «Малі Олімпійські Ігри» нагороджено медалями, а команди ЗОШ І-ІІІст. кубками та грамотами.

За результатами змагань серед ЗОШ І-ІІ ст. перемогу здобули в одиночних видах спорту:

стрибках в довжину з місця (юнаки)

І місце  – Довбецький Олександр (Унівська ЗОШ І-ІІст.),

ІІ місце  – Хомяк Владислав (Кимирська ЗОШ І-ІІст),

ІІІмісце  –Козак Руслан (Боршівська ЗОШ І-ІІст.).

стрибках в довжину з місця (дівчата)

І місце  – Дух Ірина Миронівна (Короснянська ЗОШ І-ІІст.)

ІІ місце  – Цьонь Марія Андріївна (Унівська ЗОШ І-ІІст.)

ІІІ місце  – Федчик Андріана Богданівна (Кимирська ЗОШ І-ІІст.)

Підйом тулуба з положення лежачи в сід (за 15 сек.) – юнаки

І місце  – Ткачук Віталій (Кимирська ЗОШ І-ІІст.)

ІІ місце  – Сапій Назар (Ганачівська ЗОШ І-ІІст.)

ІІІ місце  – Лоїк Тарас (Боршівська ЗОШ І-ІІст.)

Підйом тулуба з положення лежачи в сід (за 15 сек.) – дівчата

І місце  Кравцишин  Таня (Унівська ЗОШ І-ІІст.)

ІІ місце  Дальовська Таня (Іванівська ЗОШ І-ІІст.)

ІІІ місце  Мельник Надія (Бачівська ЗОШ І-ІІст.)

Підтягування

І місце  Скобельський Андрій (Боршівська ЗОШ І-ІІст.)

ІІ місце  Федчик Андрій (Кимирська ЗОШ І-ІІст.)

ІІІ місце  Гвоздик Віталій (Короснянська ЗОШ І-ІІст.)

Відтискання в упорі лежачи на підлозі

І місце  – Козак Руслан (Боршівська ЗОШ І-ІІст.)

ІІ місце  – Пелех Олег (Іванівська ЗОШ І-ІІст.)

ІІІ місце  – Марковський Андрій (Бачівська ЗОШ І-ІІст.)

Стрибки зі скакалкою (за 30 сек.) – дівчата

І місце  Костирка Христина (Кимирська ЗОШ І-ІІст.)

ІІ місце  Карпишин Катерина (Ганачівська ЗОШ І-ІІст.)

ІІІ місце  Козак Анастасія (Боршівська ЗОШ І-ІІст.)

 

За результатами змагань серед команд ЗОШ І-ІІ ст.  здобули:

І місце  Кимирська ЗОШ І-ІІст.

ІІ місце  Боршівська ЗОШ І-ІІст.

ІІІ місце  Унівська ЗОШ І-ІІст.

Переможців одиночних видів спорту дитячих спортивних змагань «Малі Олімпійські Ігри» нагороджено медалями, а команди ЗОШ І-ІІст. кубками та грамотами.