_1571229519_613x321.69834710744_3_0.jpeg

Під час прес-конференції ФК "Карпати" представив концепцію розвитку народної команди, яка передбачає реконструкцію стадіону "Україна", залучення нових інвестицій та ймовірне об'єднання з двома іншими львівськими клубами.

Клуб планує побудувати поруч зі стадіоном тренувальні поля, а також реконструювати інший львівський стадіон "Прогрес". До обговорення нової ідеї долучився голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

«Концепція народної команди є напрочуд доцільною та своєчасною. Футбол – один із тих видів спорту, шо приваблює мільйони глядачів та фанатів, тож повинен мати відповідну підтримку на Львівщині. Проект, що передбачає певну забудову, не порушуватиме зелених зон, що теж неабияк важливо в сучасному великому місті. Тут є місце для іноземного капіталу, для інвестицій та інновацій. Мусимо спільно працювати, щоб удосконалювати цей вид спорту, адже він є більш ніж перспективним. Україна має великий талант та потенціал, тож треба зосередитись на його розвитку», - акцентував очільник області.

Відповідно до проєкту, на стадіоні планують облаштувати 15 тисяч місць. Окрім того, там будуть реабілітаційний центр для спортсменів-професіоналів, заклад харчування, офісні приміщення футбольного клубу "Карпати", клубна спортивна школа, клубний музей, готель, спортивні зали для занять аеробікою, фітнесом, іншими спортивними видами масового напрямку, лікувально-процедурні приміщення, масажні, сауни, зал для ігрових видів спорту з трибунами на 1000 глядачів.