21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

dsc00964.jpg7 грудня відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. В dsc00979.jpgурочистостях взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, заступник голови РДА В.Денейчук, заступники голови районної ради В.Винницький та Г.Горинецька, міські та сільські голови, представники депутатського корпусу районної ради, міських і сільських рад та представники місцевих рад району.
      Орест Краєвський, вітаючи працівників органів місцевого самоврядування  з нагоди їхнього професійного свята, побажав міцного здоров’я впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу. Керівники району О.Краєвський та П.Бучок вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради окремим представникам сільських та міських рад, а також депутатам районної ради за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування. Усім жінкам-працівникам органів місцевого самоврядування вручили квіти. Після урочистостей відбувся концерт.