_1576968196_613x321.78092042186_3_0.jpeg

Під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулась селекторна нарада щодо недопущення заборгованості з виплати заробітної плати педагогічним та медичним працівникам.

Як зазначив, 21 грудня, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський, питання виплати зарплати педагогічним та медичним працівникам Львівщини є на постійному контролі.

«На початку тижня заборгованість становила 44,8 млн грн, але ми попрацювали з внутрішнім ресурсом шляхом перерозподілу інших видатків. Тому сума прогнозованої заборгованості зменшилась до 18, 4 млн грн для виплати заробітної плати працівникам медичної галузі. Зокрема, на 8-ми територіях буде ця потреба», – зазначив Василь Лозинський.

Також для вирішення питання щодо виплати заробітної плати освітянам планується виділити додаткову дотацію місцевим бюджетам у сумі 47, 8 млн грн.

Наприкінці наради Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що на наступному тижні очікується засідання бюджетного комітету Верховної Ради України щодо перерозподілу коштів.

Водночас висловив сподівання, що у наступному бюджетному році такої потреби не буде.