b_200_150_16777215_0___images_stories_20rik_01_02.jpgСьогодні, 8 січня до працівників Перемишлянської райдержадміністрацію та районної ради завітали з колядою та вертепом  Перемишлянські пластуни, які передали Вифлеємський вогонь миру.

 

 

Довідково

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту. Щороку пластуни перебирають Вифлеємський Вогонь Миру від польських скаутів і передають його українській громаді, церквам, несуть до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно цей промінчик – це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості.