b_200_150_16777215_0___images_stories_20rik_02_03.jpgb_200_150_16777215_0___images_stories_20rik_02_02.jpgСьогодні, 3 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації  Івана Шалапського за участі голови районної ради Романа Андрусишина відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 

На розгляд комісії виносилось ряд питань. Одним з основних, які розглядались на засіданні, було питання про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району. При обговоренні даного питання, члени комісії ознайомились із інформацією відділу освіти райдержадміністрації та Золочівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень про відсутність в окремих закладах освіти району 20% і більше учнів та вихованців. З метою переривання ланцюга передачі інфекцій та поширення захворюваності у закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти,комісія вирішила доручити керівнику відділу освіти райдержадміністрації: вжити заходів обмежувального характеру; рекомендувати керівникам навчальних закладів тимчасово призупинити навчальний процес на період з 4  до 14 лютого 2020 року; провести роз’яснювальну роботу серед батьків та вчителів щодо недопущення відвідування хворими дітьми організованих навчальних закладів.

Окрім того, присутні  розглянули заяву жителя Перемишлянського району, який постраждав внаслідок пожежі та  заяву ПП «Автошлях» про затвердження плану взаємодії районних (міських) служб із локалізації та ліквідації можливих аварій на АЗС ПП «Автошлях».