Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід



< квітня 2011 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 123 гостей на сайті

Відповідно до плану заходів відділу освіти Перемишлянської районної державної адміністрації   на 2010-2011 н.р.  з метою пошуку та підтримки юних талантів, 30 березня 2011 року  у приміщеннях  ЦДЮТ м. Перемишляни та БДЮТ м. Бібрки відділом освіти, ЦДЮТ,  БДЮТ проведено районний фестиваль - конкурс „І слово, і пісня, матусю, тобі” -2011 ,  підбито підсумки

У  фестивалі - конкурсі взяли участь 115 учнів загальноосвітніх  та позашкільних навчальних закладів Перемишлянського району.   Переможцями стали кращі солісти та дуети,  а також виконавці авторської прози та поезії.

У більшості загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах фестиваль -конкурс « І слово, і пісня, матусю, тобі » пройшов на належному рівні,  особливо якісно були представлені колективи НВК „Середня загальноосвітня школа - гімназія” м.Перемишляни, Перемишлянської СЗШ І-ІІІст. № 2 ім. О. Ковча, Бібрська СЗШ І-ІІІ ст. ім. Ул. Кравченко, Дунаївської СЗШ І-ІІІст., Болотнянської СЗШ І-ІІІст.,  Костенівської СЗШ І-ІІІст., Липовецької СЗШ І-ІІІст., ЦДЮТ м.Перемишляни,  Вовківської СЗШ І-ІІст., Боршівської СЗШ І-ІІст., Чемеринецької СЗШ І-ІІст., Короснянської СЗШ І-ІІст., Бачівської СЗШ І-ІІст., Тучненської СЗШ І-ІІст., Подусівської СЗШ І-ІІст., Лагодівської СЗШ І-ІІст., Станимирської СЗШ І-ІІст., Вишнівчицька СЗШ І-ІІ ст; Ладанецької СЗШ І-ІІ ст., Виписківської СЗШ І-ІІ ст., Кимирської СЗШ І-ІІ ст., Ганачівської СЗШ І-ІІ ст., Осталовицької СЗШ І-ІІІ ст., Корелицької СЗШ І-ІІІ ст., ЦДЮТ м. Перемишляни, БДЮТ м. Бібки, Свірзька СЗШ І-ІІІ ст., Серниківська СЗШ І-ІІ ст., Великоглібовицька СЗШ І-ІІІ ст., Канівська СЗШ І-ІІ ст., Стоківська СЗШ І-ІІ ст.

На підставі матеріалів журі

Н А К А З У Ю :

1.  Визнати переможцями районного фестивалю - конкурсу „І слово, і пісня, матусю, тобі ” -2011,   у номінаціях:

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА ЗОНА

  1. За авторський вірш
  • Дідух Марія, 17 років, Костенівська СЗШ І-ІІІ ст.
  • Лоїк Ольга, 16 років,  СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни
  • Романів Люба, 13 років, ЦДЮТ м. Перемишляни,
  • Мартиняк Ольга, 15 років, СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни
  • Гіщинська Богдана, 10 років, ЦДЮТ м. Перемишляни,
  • Коновалюк Ольга , 10 років, Ладанецька СЗШ І-ІІ ст.,
  • Мотус Наталія, 12 років, Липовецька СЗШ І-ІІІст.,
  1. За авторську прозу
  • Дух Христина, 15 років, СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни
  • Бутрей Олена, 8 років, Болотнянська  СЗШ І-ІІІ ст.
  • Цайдер Оксана, 16 років, СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни
  • Грицишин Романія, 10 років, СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни
  1. Виконання пісні про маму - соло

І вікова категорія

І місце

  • Дудинець Зоряна, СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни
  • Трач Катерина, ЦДЮТ м. Перемишляни

ІІ місце

  • Короб’як Мирослава, Боршівської СЗШ І-ІІст.,
  • Марків Марія, НВК „Середня загальноосвітня школа - гімназія” м.Перемишляни
  • Сенько Тетяна, Короснянська СЗШ І-ІІст.,

ІІІ місце

  • Гнатяк Віталій, СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни
  • Кабала Ліда, СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни

ІІ вікова категорія

 І місце

  • Гаран Андрій, Дунаївська СЗШ І-ІІІ ст.
  • Вовк Уляна, ЦДЮТ м. Перемишляни

ІІ місце

  • Михайлишин Оля, ЦДЮТ м. Перемишляни
  • Василенька Любов, СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни

ІІІ місце

  • Медвідь Оксана, Болотнянська  СЗШ І-ІІІ ст.
  • Заверуха Діана, СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни

 

ІІІ вікова категорія

І місце

  • Дулібська Марія, НВК „Середня загальноосвітня школа - гімназія” м.Перемишляни

ІІІ місце

  • Винярський Роман, Чемеринецька СЗШ І-ІІ ст.

 Виконання пісні про маму - дует

 І вікова категорія

І місце

  • Кравець Романа і Юськів Ольга, Короснянська СЗШ І-ІІст.,
  • Миськів Оксана і Багрій Лідія, Подусівська СЗШ І-ІІст.,

ІІ місце

  • Короб’як Мирослава і Лоїк Роман, Боршівської СЗШ І-ІІст.,
  • Гац Соломія і Коваль Лілія, Лагодівська СЗШ І- ІІ ст.,

ІІІ місце

  • Винницький І. та Винницький М. , Тучненська СЗШ І-ІІст.,
  • Брославський Назар і Кривоніс Ольга, Виписківська СЗШ І-ІІ ст.,

ІІ вікова категорія

 І місце

  • Марич Катерина і Плетеницька Христина, Костенівська СЗШ І-ІІІ ст.,

ІІ місце

  • Турківська Мар’яна і Підлужна Марта, СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ом. Ковча  м. Перемишляни
  • Марущак Іванка і Ренчка Марта, Кимирська СЗШ І-ІІ ст.

 Бібрська зона 

Номінація «Соло»

Молодша група:

1 місце      -   Царик  Марія, 6р.   – БДЮТ м.Бібрка

2 місце   -     Тернавчук Соломія,  7р.  – Свірзька СЗШ I-III ст.

3 місце   -   Добрянська Софія, 1 клас  - Серниківська НВК I-II ст.

Середня група:

1 місце – Хмиз Максим, 13р. – БДЮТ м.Бібрка

2 місце – Трач Софія, 14 р.  –Бібрська  ЗОШ I-IIIст. ім.Уляни Кравченко

3 місце – Піхонь Вікторія, 13р. – Бібрська ЗОШ I-IIIст. ім.Уляни Кравченко

Старша група:

1 місце – Іванова Мар’яна, 15р. –Бібрська ЗОШ I-IIIст. ім..Уляни Кравченко

2 місце – Бобечко Ярослав, 16р.- Бібрська ЗОШ I-IIIст. ім..Уляни Кравченко

3 місце – Ониськів Христина,16р.- Великоглібовицька ЗСШ I-IIIст.

Номінація «Дуети»

Середня група:

1 місце: Портухай Оля, 13р., Стеців Вікторія,13р- БДЮТ м.Бібрка

 2 місце: Пекар Андрій,12р. Герчаківський Віктор,11р.- Ланівська ЗОШ I-IIст.

 Старша група:

1 місце: Андрушко Вікторія, Іванова Мар»яна, 15р. – БДЮТ м.Бібрка             

2 місце: Березяк Ірина, Петрушак Тетяна,16,17р. Великоглібовицька ЗСШ I-IIIст.

3 місце: Мармуляк Христина, Скіра Оксана 16р.  Свірзька СЗШ I-III ст.

Авторська пісня:

1 місце: Підворна Мар»яна- БДЮТ м.Бібрка

imgp5966.jpg   imgp6042.jpg   imgp6049.jpg