_1592387792_613x321.5102685624_3_0.jpeg

На стадіоні Львівського державного університету фізичної культури, що на вулиці Черемшини, вже цього року планують добудувати найсучасніші бігові доріжки і сектори, а також провести благоустрій прилеглої території.

Реконструкція бігових доріжок є частиною з тих робіт, які тривають на навчально-спортивному комплексі “СКІФ”  вже кілька років. Облаштування бігових секторів стадіону почали 2018-го. Замовником робіт є Управління капітального будівництва Львівської ОДА. Загальна кошторисна вартість проєкту - понад 13 мільйонів 245 тисяч гривень. Переможцем тендеру, на суму 12 мільйонів 874 тисяч гривень, стало ТзОВ “ХоСаРо”.

За попередні роки підрядник зробив усі підготовчі роботи. Це близько 30% запланованого. Зокрема, в основі доріжок облаштували систему каналізації та водовідведення, залили верхній шар покриття із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші. На все це у 2018-му виділено 839 373 гривень з обласного бюджету, 2019-го - майже 145 тисяч гривень надав обласний бюджет, ще понад 3 мільйони надійшло з коштів ДФРР. 16 червня на спортивному об’єкті провели виїзну нараду.

“Цього року для об’єкту передбачено 9 мільйонів 149 тисяч гривень. З них 6 мільйонів має надати ДФРР, 3 мільйони 149 тисяч гривень – бюджет області. За ці кошти збудують сектори для стрибків, метань ядра та дисків, сектори для бігу, а також встановлять покриття бігових доріжок та нанесуть розмітку. Облаштування доріжок - один із важливих кроків до реконструкції стадіону та спорткомплексу інституту фізкультури загалом”, - каже заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

На реконструйованому стадіоні, з такими доріжками, будуть усі умови для проведення міжнародних легкоатлетичних змагань, зокрема, чемпіонатів Європи серед спортсменів молодших вікових груп.

“Цей стадіон особливий і своїм розташуванням. Він є на місці піщаного кар’єру, захищений від вітру зеленими насадженнями. І це забезпечує мінімальну похибку в результатах легкоатлетів і полегшує для них біг”, - пояснює керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Зазначимо, що реконструкція навчального спорткомплексу “СКІФ” на Черемшини сприятиме розвитку низки пріоритетних, на теренах Львівщини, видів спорту. А саме: бадмінтону, баскетболу, гандболу, легкої атлетики, стрільби з лука, стрільби кульової, фехтування, карате, футболу.