_1593171428_613x321.825_3_0.jpeg

В межах циклу онлайн-нарад з аграрних питань  представники департаменту агропромислового розвитку поспілкувались із органами місцевого самоврядування Самбірського району.

Директор департаменту Юлія Шопська  ознайомила учасників з умовами участі у програмах підтримки агропромислового комплексу, зокрема державних та Комплексної обласної програми.

«Нагадую, що детально з обласною Програмою та Порядком використання коштів можна ознайомитись на сторінці департаменту агропромислового розвитку в рубриці «Програми» за посиланням. За роз’ясненнями щодо підтримки можна звертатись за тел. 255-05-70,  225-65-08 та 255-05-72.  Просимо органи місцевого самоврядування поширювати інформацію про підтримку АПК  через всі можливі засоби масової інформації», -зазначила Юлія Шопська.

Заступник начальника управління – начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин департаменту Тетяна Борушок довела до відома учасників наради інформацію щодо:

- запуску обіг (ринку) землі та його поетапність;

- правового використання земельних ділянок та оформлення правовстановлюючих документів;

- оформлення громадських пасовищ;

- посіву на незареєстрованих територіях;

- змін до чинного законодавства, зокрема земельного.

«Просимо землевпорядників органів місцевого самоврядування переглянути законопроект № 2194 щодо дерегуляції у сфері земельних відносин.  Саме ним передбачено певну передачу функцій контролю на органи місцевого самоврядування в частині контролю за самовільним захопленням земельних ділянок. Маєте час для того аби через Публічну кадастрову карту навчитись віднаходити землекористувачів та зрозуміти чи порушують вони земельне законодавство на певних масивах- територіях  ваших сільських рад», -зазначила Тетяна Борушок.

Нагадуємо, що  онлайн – наради триватимуть  в час карантину та проходитимуть двічі на тиждень.