_1593171995_613x321.77870090634_3_0_nw.jpeg

Спілка «Громадські ініціативи України» за підтримки National Endowment for Democracy (NED) розпочинає реалізацію річного проєкту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні».

Молоді громади часто зустрічаються з викликами налагодження комунікації та партнерства із громадськими організаціями.

Метою проєкту є ініціювання в 8 пілотних громадах побудови системної співпраці між органами місцевого самоврядування та неурядовими організаціями. А також має на меті знайти шляхи співпраці з громадськими організаціями та залучити їх до вирішення місцевих проблем або надання послуг членам громади.

В межах проєкту Спілка «Громадські ініціативи України» у співпраці з місцевими громадами планує розробити та впровадити у вибраних громадах місцеві програми підтримки громадянського суспільства, які включатимуть в себе дієві механізми співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями та ініціативними групами.

Основні етапи проєкту:

  • навчальний компонент;
  • спільна робота над локальними програмами розвитку громадянського суспільства в ОТГ;
  • менторський супровід впровадження змін в громадах;
  • серія інтеграційних заходів для поглиблення співпраці і обміну досвідом.

Запрошуються сільські, селищні, міські ОТГ із усіх регіонів України.

Для участі необхідно заповнити форму, підписати та до 20 липня 2020 року надіслати на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , вказавши у темі листа «Назва ОТГ – заявка Нові форми співпраці влади та ГО».

Форма для реєстрації: https://docs.google.com/document/d/1ZJGH31Y88jvxa2Sq3q4-mAHpt5RGEYlV/edit#

Відбір ОТГ до участі в проєкті грунтуватиметься на принципах прозорості, конкурентності та здійснюватиметься у два етапи: оцінювання заявок і співбесіди з представниками громад, які пройшли попередній відбір.

Результати будуть оприлюднені на сайті ngonetwork.org.ua та Facebook – сторінці facebook.com/ngonetwork.org.ua Спілки «Громадські ініціативи України», на початку серпня 2020 року.

Інформуємо, що Спілка «Громадські ініціативи України» об’єднує 25 громадських організацій з різних регіонів України, має більш як 10-річний досвід у розвитку та підтримці громадських ініціатив на локальному рівні та володіє власними розробками тренінгових курсів, що спрямовані на розвиток громадянської освіти та громадської активності, втілення в життя різного роду інструментів участі у співпраці з органами місцевого самоврядування та підтримки організаційного розвитку громадських організацій.

Детальніше за посилання