У вівторок, 5 квітня, пройшли установчі збори з формування Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації.

Вітаючи присутніх, керівник апарату Перемишлянської райдержадміністрації С.Ковальська наголосила, що громадськість повинна брати активну участь в управлінні державними справами, тим більше що, повноваження цих рад значно розширено. Вони можуть не лише надавати пропозиції щодо нормативно-правових актів та змісту роботи посадовців, а також проводити різні експертизи, зокрема антикорупційну. Рішення Громадської ради є обов’язковими для розгляду органами влади.    У порядку денному розглядались питання: звіт голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів; обрання робочих органів установчих зборів; встановлення граничної чисельності членів громадської ради;  проведення голосування по обранню складу громадської ради.

Після інформації голови ініціативної групи про діяльність групи щодо підготовки до установчих зборів та після обрання робочих органів установчих зборів було проведено голосування по обранню складу Громадської ради.  Вирішено створити Громадську раду у кількості  4 осіб, представників інституцій громадянського суспільства, які подали свої заявки на участь і виявили бажання до співпраці.

Учасники зборів вирішили дозволити приєднання до ради інших громадських організацій району, які з поважних причин не зробили цього раніше.

Громадська рада провела перше засідання, на якому головою ради було обрано керівника Перемишлянської районної організації роботодавців Писарчук Наталію Анатоліівну.  А також на першому засіданні затверджено Положення про Громадську раду та Регламент, визначено дату наступного засідання 11 травня 2011 року.