_1594205300_613x321.78821018938_3_0.jpeg

Сьогодні, 8 липня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась  зустріч заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода з представниками благодійного фонду "Рідні" Мар'яною Романяк та Мартою Федорів, у межах якої обговорили розширення співпраці.

«Дуже символічно, що з представниками Фонду ми зустрілися сьогодні, у День родини. Чужих дітей не буває. Ніхто не може залишатися осторонь. Для нас є пріоритетним, аби якомога більше дітей знайшли сім‘ю», - наголосив Юрій Холод.

Благодійний фонд «Рідні» та службв у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації підписали договір, відповідно до якого сторони співпрацюватимуть у телепроекті. Відтак, відзнімуть ролики, які  міститимуть інформацію про дітей, які мають бути влаштовані до сімейних форм виховання.

Транслюватимуть їх на одному із українських телеканалів. Зі свого боку, служба у справах дітей забезпечить подальшу підтримку людям, які готові до цього важливого кроку, надасть всю можливу інформацію про дітей.

Як зазначила Мар'яна Романяк, у межах проекту працює «гаряча лінія» Фонду, зателефонувавши на яку всі охочі зможуть отримати консультацію фахівців щодо усиновлення. Окрім того, усиновлювачам пропонуватимуть юридичний супровід цього процесу.

Нагадаємо, що у 2018-ому року, за підтримки БФ “Рідні” у Львові створили дитячий будинок сімейного типу. Впродовж кількох років фонд розширює послуги, що стосуються захисту і допомоги дітям сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування.

Як зазначив керівник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, облдержадміністрція співпрацює з різними громадськими організаціями, зокрема Львівською освітньою фундацією, фондом "Україна без сиріт" тощо. І активно розширюємо співпрацю.