_1594983088_613x321.47270114943_3_0.jpeg

Міністерство молоді та спорту України оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у межах здійснення обмінів молоддю України та Литви.

На проведення конкурсу проєктів цього року у Державному бюджеті України передбачено 800 тис грн.

Подавати заявку на участь у конкурсі можуть неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема:

- інститути громадянського суспільства;

- установи, які працюють з молоддю.

Проєкти можуть реалізовуватися на територіях України та Литовської Республіки незалежно від місця подання заявки.

Проєкти, подані до на конкурс повинні відповідати одному із таких пріоритетів:

- підтримка громадянської освіти, громадянської активності серед молоді, волонтерства та соціального підприємництва;

- зміцнення ініціатив молоді, включаючи з екологічної тематики, з місцевих громад, сільських місцевостей та містечок України та Литви;

- обмін професійним досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями, щодо впровадження цифрових технологій у роботі з молоддю;

- обмін досвідом щодо впливу COVID-19 на життя молоді, кращі молодіжні практики адаптації до нього та розв’язання спільних проблем.

Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий до Мінмолодьспорту на офіційному бланку організації до 17:00 год 13 серпня 2020 року. Заявки подаються у друкованій формі за адресою м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418 та в електронній формі ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Детальніше за посиланням.

Додаткову інформацію також можна отримати за телефоном: (044) 287-24-57 – департамент молодіжної політики Мінмолодьспорту.