_1594990729_613x321.74585485186_3_0.jpeg

Сьогодні, 17 липня, в обласній державній адміністрації відбулося онлайн-засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області.

Засідання відкрив заступник голови облдержадміністрації, голова Координаційної ради Юрій Холод, який зазначив, що впровадження та реалізація ДІ-реформи перебуває на контролі в керівництва держави.

"З метою виконання у першому півріччі 2020 року першого етапу плану дій Національної стратегії ДІ-реформи та підготовки до реалізації другого етапу, Львівська обласна державна адміністрація реалізувала 10 заходів, що стосувалися проведення навчальних сесій, вебінарів в онлайн -режимі. З початком проведення заходів щодо боротьби з COVID-19 організовано 9 медіапланів. Хочу також відмітити результат мобільних груп, які за цей період відвідали  понад 4,5 тисяч дітей. Я вважаю, що постійний результат роботи мобільних груп і правильного виконання ДІ-реформи на сьогоднішній день є хорошим. Перед нами стоять нелегкі виклики. Але усе, що ми робимо - робимо для добробуту та майбутнього наших дітей, тому нам усе вдасться", - зазначив Юрій Холод.

Про комплексний План трансформації КЗ ЛОР «Будинок дитини №2, доповіла в.о. начальника відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров’я Любомира Кутневич.

Про впровадження та реалізацію ДІ-реформи у місті Львові протягом 2018 – 2019 років  інформувала завідувач сектору профілактичної роботи управління «Служба у справах дітей» ДПГ Львівської міської ради Руслана Нагурська.

Про попередні результати з формування комплексного плану трансформації КЗ ЛОР «Краковецький навчально реабілітаційний центр I-II ступенів з поглибленою професйною підготовкою доповіла головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти, соціального захисту, позашкільної та виховної роботи управління дошкільної загальної середньої, професйної освіти, соціального захисту позашкільної та виховної роботи, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки департаменту освіти і науки облдержадміністрації Марія Васюник.

Про результати щорічного моніторингу закладів інституційного догляду та виховання дітей проведеного офісом Уповноваженого Президента Ураїни з прав дитини поінформував начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.