_1595338181_613x321.89811956217_3_0.jpeg

Очільник області разом з представницями Жіночої Ділової Палати поспілкувався про підтримку та розвиток жіночого підприємництва на теренах області, зокрема за сприяння Львівської ОДА.

«Дуже приємно бути в товаристві професійних управлінців. Підтримка бізнесу – один з пріоритетів роботи адміністрації. І сьогодні ми підписали Меморандум про співпрацю Львівської ОДА із Жіночою Діловою Палатою України. Впевнений, що цей документ повинен бути наповнений діяльністю, яка залежить від кожного з нас. Ми своєю чергою будемо підтримувати ініціативи Жіночої Ділової Палати України та долучатись до допомоги в їх реалізації. Вірю, що за малим та середнім бізнесом майбутнє Львівщини та України», - зазначив Максим Козицький.

Також очільник області наголосив, що створення Жіночої Ділової Палати України, яка була заснована при Львівській ТПП, є ваговим показником для Львівщини.

«Дякую за активну позицію, за те, що об’єднуєтесь задля досягнення високих цілей в професійній діяльності» - зазначив він.

В межах зустрічі присутніх ознайомили із програмами підтримки малого бізнесу, серед яких програма конкурентоспроможності, ваучерної підтримки тощо, а також із діяльністю Служби експортера Львівської ОДА.

Зазначимо, що в Службі експортера на супроводі налічується понад 200 підприємств-експортерів. Служба організовує торговельні місії в різні країни світу. Програмою торгових місій передбачено зустрічі у форматі В2В/В2G, відвідування провідних підприємств, представлення компаній на форумах, виставках, ярмарках.

Також спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціацією професійних митних посередників було започатковано Школу експортера для початківців. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навички для виходу на зовнішні ринки.

Нагадаємо, що Жіноча Ділова Палата України – платформа, яка сьогодні об’єднує жінок-підприємців з усієї України, сприяє самореалізації жінок, посиленню їх ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства, розвиток жіночих ділових ініціатив та підприємництва. Презентували її торік у вересні. Сьогодні ж організація налічує понад 150 жінок-підприємців.

Детальніше про підписання Меморандуму про співпрацю між Львівською ОДА та Жіночою Діловою Палатою України за посиланням.