_1595945147_613x321.70672546858_3_0.jpeg

Секретаріат Кабінету Міністрів запрошує приєднатися до громадсько-урядової платформи з підготовки проєкту Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2025 роки.

У межах роботи платформи учасники (представники інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій, експерти) зможуть:

- адресно отримувати інформацію про процес підготовки проєкту Стратегії, зокрема роботу робочої групи, утвореної Секретаріатом Кабінету Міністрів, та її підгруп;

- долучатися до роботи підгруп робочої групи;

- брати участь в обговоренні напрацьованих підгрупами документів.

Для того, щоб долучитися до роботи з підготовки Стратегії і стати учасником платформи необхідно заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/3eXDzWC.

Також інформуємо, що департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів провів два відкритих онлайн засідання робочої групи з підготовки проєкту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Під час засідання учасники обговорили структуру нової Стратегії та попередньо визначилися з основними напрямами її реалізації.

Детальніше за посиланням.