_1595949248_613x321.75688888889_3_0.jpeg

Завдяки найсучаснішим біговим доріжкам, львівський стадіон «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського зможе приймати легкоатлетичні змагання європейського рівня. Зараз тут тривають роботи з їх облаштування та завершується реконструкція спортивного об’єкта загалом.

Сьогодні, 28 липня, виїзну нараду на об’єкті провели заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, керівник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, в.о. керівника управління капітального будівництва Павло Терех та проректор університету Ірина Оленич.

Роботи з укладання доріжок виконують на сучасному обладнанні - PlanoMatic P703. Це повністю автоматизований укладач поліоританової стяжки нового покоління, розроблений для облаштування професійних легкоатлетичних доріжок товщиною від 6 до 50 мм.

Вбудований пристрій автоматичного вирівнювання підтримує установку рівною, а для досягнення оптимальної якості поверхні ущільнення можна відповідно адаптувати, регулюючи кут нахилу стяжки, що є важливою умовою при облаштуванні віражів. Двошарова пом’якшена поліуретанова система складається з гумового грануляту і кольорового каучуку (EPDM), яка сертифікована IAAF (Міжнародна федерація легкої атлетики). Замовником робіт з облаштування доріжок та секторів на стадіоні є управління капітального будівництва Львівської ОДА.

Їхня загальна кошторисна вартість 13 мільйонів 245 тисяч гривень. У 2018-му з обласного бюджету об’єкт профінансовали на 839,4 тисячі. Минулого року роботи тут коштували майже 145 тисяч - для області, ще 3 мільйони 112 тисячі з ДФРР надала держава.

Цьогоріч профінансувати роботи на “Скіфі” мають на 9 мільйонів 149 тисячу гривень. Шість мільйонів - це ДФРР і 3,149 - гроші області.

“Цьогоріч стадіон “Скіф” фінансується в межах програми “Велике будівництво” за кошти ДФРР. Наразі для робіт надійшли лише 4 мільйони з державного бюджету. З них 3,881 мільйона гривень уже використано. Треба підкреслити, що саме тут, на стадіоні “Скіф”, буде унікальна для України, укладена за всіма міжнародними стандартами, легкоатлетична доріжка-стадіум. Біг на 1 стадій (192,27 м) входив до програми перших Олімпійських ігор, про які збереглись достовірні записи”, - наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.