_1596020041_613x321.30987394958_3_0.jpeg

У Раві-Руській на Жовківщині триває спорудження спортивного майданчика з наливним покриттям. Учора, 27 липня, хід будівництва спільно оглянули начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як та міський голова Рави-Руської Микола Зінько.

Майданчик облаштовують у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Його планують здати в експлуатацію уже в серпні цього року.

«Сучасний спортивний майданчик — це, перш за все, про якісне і змістовне дозвілля дітей і молоді, про розвиток масового спорту, про яскраві змагання серед містечок, громад та районів Львівщини. Ці майданчики будуються щонайменше на десяток років, тому це дуже вдала інвестиція для розвитку нашої області. Ми робимо все можливе, аби з кожним роком на мапі Львівщини їх ставало більше», — зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

Загальна кошторисна вартість об'єкту — майже 2️ мільйони гривень, з яких 1 мільйон спрямовано з обласного бюджету.

Нагадаємо, у 2020 році у рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини заплановано облаштування на території області 21 спортивного майданчика.