_1596108137_613x321.6763654926_3_0.jpeg

Сьогодні, 30 липня відбулось уросте відкриття інноваційного музею історії міста у постатях «Львів Стародавній». Розташували його у підземеллі Храму Преображення Господнього, що на вулиці Краківській, 21 у місті Львові.

Музей «Львів Стародавній» – це унікальний проект, який представить історію міста Лева через найвідоміших та найвпливовіших постатей історичних епох.

Ідея створення музею полягає у тому, щоб  показати історію славного міста Львів у період Середньовіччя.

Лише за 1 годину в захопливому мультимедійному 5D форматі (діорами, запахи, звуки, реалістичні фігури-реконструкції визначних осіб) за допомогою медіа гіда на 5-ти мовах можна ознайомитися з багатовіковою історією Львова та різних народів, що разом жили і розбудовували місто в період з ІХ до ХVIII ст.

Експозиція музею висвітлює політичне, духовне, та культурне життя міста у складі різних держав. Також діяльність видатних історичних осіб, які зробили значний внесок у розвиток міста Лева з 1256 до 1772 року.

Експозиція музей складається з 12 мультимедійних експозицій; 11 діаграм у 3D форматі; 40 реалістичних фігур видатних постатей міста та ще безлічі унікальних речей. та технологій.

Засновниками проекту у м. Львові є благодійний фонд «Відродження» УГКЦ, Валерій Галан та Юрій Бірюченко.