_1596120715_591x310_3_0_nw.jpeg

Сьогодні, 30 липня, за ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики та департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації відбулось онлайн-роз`яснення щодо Всеукраїнського громадського бюджету у Львівській області. Учасникам онлайн-зустрічі розповіли про те, як використовувати цей інструмент для реалізації важливих для суспільства проєктів.

Спікерами вебінару були начальник відділу стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Вадим Табакера, директор «Агенції регіонального розвитку» у Львівській області Тарас Баранецький та представник громадської організації «SocialBoost» Павло Полюлях.

Зокрема, Вадим Табакера розповів про основні деталі конкурсу та зазначив,  що цьогоріч з держбюджету для його проведення виділено 2,3 млн грн.

Конкурс передбачає два основні пріоритетні напрями:

- Конкурентоспроможну економіку: інвестиції та бізнес, високотехнологічну промисловість, науку та інновації.

- Туристичну привабливість: туристичну інфраструктуру, збереження архітектурної спадщини та розвиток мистецтва, туристичні продукти.

Детальніше про напрямки за посиланням.

Конкурс відбувається у 3 етапи:

- подання проєктів (15.07 – 14.08. 2020);

- голосування (26.08 – 04.09. 2020);

- реалізація (01.10 – 31.12. 2020).

Найважливішим етапом проведення конкурсу – є подання проєкту (пропозиції). Спікер наголосив на тому, що важливо правильно описати проєкт, дотримуючись усіх вимог та положень, які розміщені на платформі Всеукраїнського громадського бюджету у Львівської області за посиланням: https://vgblv.pb.org.ua/. Платформа автоматично перевіряє заявку на дотримання усіх вимог, після того модератор перевіряє проєкт та допускає до подальших дій.

Голосування здійснюється через платформу «Громадський бюджет». Для того, щоб проєкт був допущений до етапу голосування, ініціатори ідеї мають зібрати не менше ніж 20 електронних голосів підтримки. Також, варто зазначити, що загальна кошторисна вартість проєкту становить понад 1000,0 тис. грн, співфінансування з місцевого бюджету - не менше 10 %, а термін його реалізації має бути в межах 1 року та здійснений виключно на об’єктах комунальної власності та/або на землях комунальної власності.

Ініціатором поданого проєкту може бути громадянин України віком від 18 років, який проживає на території Львівської області, місцеві органи влади, наукові установи та громадські організації, що здійснюють діяльність у межах області.

За детальною інформацією або у випадку виникнення труднощів у реєстрації чи подачі проєкту переходьте за посиланням.

Контактні дані організаторів конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 098-923-09-22 (Ірина), 097-752-75-93 (Тарас).

Презентаційні матеріали вебінару за посиланням.