_1596198847_613x321.61883408072_3_0.jpeg

18 серпня, у внутрішньому дворику Львівської ОДА, відбудеться дискусійна панель на тему «Прозорість орендних правовідносин - запорука інвестиційної привабливості Львівщини». Про це інформують в юридичному управлінні Львівської ОДА.

До участі запрошують аграріїв, фермерів, зацікавлених громадян, представників новоутворених територіальних громад.

Метою заходу є створення простору для комунікації між органами державної влади, представниками інвесторів, аграрних та фермерських господарств з метою висвітлення проблемних питань у сфері земельних правовідносин.

«Верховною Радою України 05.12.2019 прийнято Закон України від №340-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству». Даним законом запроваджено низку змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі». В результаті чого орендні правовідносини, предметом яких є земельні ділянки приватної, державної або комунальної власності зазнали істотних змін. Оскільки, Львівська обласна державна адміністрація, як орган виконавчої влади на місця, у таких правовідносинах фактично завжди виступає гарантом стабільності ведення бізнесу в регіоні, безпеки власності кожного громадянина, а також є безпосереднім орендодавцем земель державної форми власності окремих категорій земель, ініціює проведення такої дискусійної панелі з метою висвітлення нових правил орендних правовідносин, захисту та безпеки прав орендарів, які є запорукою успішності ведення будь-якого господарства, діяльності, бізнесу, тощо», - розповіли у юридичному управлінні.

Серед запланованих для розгляду тем: «Новели правового регулювання оренди земельних ділянок у світлі змін, що набрали чинності 16.07.2020р.», «Ефективне використання земель сільськогосподарського призначення, як ознака розвитку сільськогосподарського виробництва», «Окремі аспекти оподаткування земельних ділянок у процесі реалізації земельної реформи» та інше.

Заявку на участь у заході можна подати:

- у телефонному режимі за номером: +38 067 770 59 55 - Оксана Павлівна

- шляхом надіслання повідомлення на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , із зазначенням ПІБ учасника, номер контактного телефону.

Учасник, який подав заявку на участь в панельній дискусії надає тим самим згоду на оброку персональних даних: ПІБ, найменування електронної адреси, контактного номеру, згідно Закону України "Про захист персональних даних" з метою організації та проведення заходу.

Кількість місць для участі обмежена.