_1596201222_613x321.83290355854_3_0_nw.jpeg

Сьогодні, 31 липня, у Львівській облдержадміністрації відбулось засідання комісії щодо розподілу об’єктів для придбання житла у межах Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа в області на 2018-2020 роки. Очолив засідання заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод.

Відтак, члени комісії розглянули житлові об’єкти, які можна придбати для дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. За результатами - придбають дві квартири.

"Підтримка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – це показник зрілості та відповідальності нашого суспільства і держави. Ми не маємо права залишати людей наодинці з проблемами. Тому органам виконавчої влади на місцях потрібно активізувати роботу щодо пошуку житла, яке ми можемо придбати для дітей зазначеної категорії", - зазначив Юрій Холод.

Квартира у селі Добротвір, що у Кам'янка-Бузькому районі, куплять для рідних брата та сестри, які позбавлені батьківського піклування. Загальна вартість - 600 тисяч гривень. Це кошти обласного бюджету - 313,9 тисяч гривень, а також місцевого - 286,1 тисяч гривень.

Житло з'явиться у дівчини, позбавленої батьківського піклування. Квартира розташована у селі Черляни, що на Городоччині.

Як зазначив начальник Служби у справах дітей Володимир Лис, вартість помешкання - 536 тисяч гривень, з них: обласний бюджет - 192 тисячі гривень , 200 тисяч гривень - Малехівська сільська рада, 69 тисяч гривень - Жовківської міської ради, інші джерела - 75 тисяч.