Шановні мешканці району!

Усі ми щоденно одержуємо інформацію із ЗМІ (із офіційних джерел) про стан із захворюваністю на коронавірус в області та, зокрема, у нашому районі. Усі ми бачимо, що упродовж останніх днів кількість тих, хто захворів і одержав позитивний результат тесту, зростає.

З іншого боку, на даний час ми з вами живемо в режимі пом’якшення карантину. Працює торгівля, заклади харчування, ресторани, відновлено пасажирські перевезення тощо. Але ми повинні розуміти, що пом’якшення – це не відміна, не кінець, а саме ПОМ’ЯКШЕННЯ.

 

 

Це не означає, що тепер усім можна розслабитись: ходити без маски, або збиратися великими компаніями, або не дотримуватись дистанції. Цього ніхто не скасовував.

Звертаюся до Вас як до свідомих та відповідальних громадян, бо саме завдяки нашим спільним діям, нашій свідомості, відповідальності вдавалося певний час стримувати поширення захворюваності.

Але, напевно, не вистачає нам терпіння дотримуватись карантинних заходів, поводити себе відповідально у нинішніх умовах.

В особливий спосіб хочу звернутись до парафіян та священнослужителів району. Пам’ятаймо, що скупчення людей, перебування у храмі без маски, як і у будь-яких приміщеннях,  не дотримуючись дистанції, можуть стати причиною інфікування.

А тому закликаю усіх, враховуючи ситуацію, не виходити без потреби з дому, спілкуватись із близькими за допомогою телефону, максимально обмежити коло контактів, користуватись засобами індивідуального захисту.

Сьогодні, як ніколи, ми маємо згуртуватися і діяти разом. І чим відповідальніше ми поставимося до дотримання карантинних обмежень, тим швидше зможемо повернутися до звичного життя.

Бажаю усім здоров’я!


З повагою

Голова райдержадміністрації                Богдан Гуменюк