«Запроваджені Кабінетом Міністрів України та Держгеокадастром зміни до системи погодження проєктів землеустрою за принципом екстериторіальності мають антикорупційний ефект, адже усунуто ще один контакт громадян з чиновниками, додатково це сприяє підвищенню рівня кваліфікації спеціалістів», — зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Також територіальними органами Держгеокадастру Львівської області на погодження до інших областей направлено понад 25 тис. проєктів землеустрою.

Варто зазначити, що у 2020 році кількість фахівців, які пройшли навчання, сертифікувалися за фахом експерта та працюють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області, зросла до 43 осіб. Зі свого боку це дозволило збільшити кількість розглянутих заяв та пришвидшити терміни розгляду документацій, які надійшли за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру.

 

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.