_1598006441_613x321.67966280295_3_0.jpeg

Сьогодні, 21 серпня, у Городку на вулиці Авіційній відкрили мультифункціональний ігровий майданчик. Він призначений для занять щонайменше 4 видами спорту: волейболом, мініфутболом, баскетболом та великим тенісом.

 

 

«Поганяти м’яча з друзями у дворі чи на пляжі - з цього починалася кар'єра багатьох світових зірок спорту. Тепер майбутні футболісти та атлети Городка і Черлян мають змогу займатися на новому мультифункціональному спортивному майданчику. Віримо, що цей на перший погляд невеликий об’єкт спортивної інфраструктури стане серйозним поштовхом для ще потужнішого розвитку ігрових видів спорту на Городоччині», — зауважує заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Майданчик облаштували за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

«Програма, за якою споруджений майданчик, чітко передбачала, яким саме він має бути, для яких видів спорту. Щорічно ми облаштовуємо десятки майданчиків у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, однак, звісно, хочеться охопити якомога більше населених пунктів. Тому при розподілі коштів субвенції першочергово обирали такі містечка та села, де наразі не було ігрових майданчиків», — розповідає начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Зазначимо, всього в населених пунктах Львівщини за рахунок субвенції заплановано облаштувати 12 мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

Ще понад 20 сучасних спортивних об‘єктів у різних районах створять в межах обласної програми 2020 року.