_1598882065_613x322.11055900621_3_0.jpeg

30 серпня в промоційного туру до Львівщини завітали українські блогери Леонід Мартинчик та Діана Глостер, відеорежисер Іван Кваша, головні редактори модних журналів Олександра Буринська та Соня Забуга.

«Цього літа у нас була активна співпраця з національними та місцевими телеканалами, за ініціативи Офісу Президента України та Державного агентства розвитку туризму України «Мандруй Україною» були організовані прес-тури туристичною Львівщиною.

Десятки репортажів вийшли у прай-таймі, але ми на цьому не зупинились і у серпні вирішили залучити блогерів, щоб активізувати промоцію нашого регіону в соцмережах. У середині серпня львівські блогери випробували на собі маршрути, розроблені для проєкту «Погнали Львівщиною», а цими вихідними ми були  раді вітати популярних блогерів з Києва», -  розповіла начальниця управління туризму і курортів облдерадміністрації Наталя Табака.

 

У межах програми промотуру учасники завітали на сніданок з ведмедями у ведмежому притулку Домажир, взяли участь у майстер-класі із розпису яворівської забавки, прогулялись верхи на конях під час відвідин ранчо «Скарбова Гора» та наостанок продегустували фермерські продукти на «інста-пікніку» у Свірзькому замку.

Зазначимо, що промоційний тур відбувся в період з 28 до 31 серпня за організації управління туризму та курортів облдержадміністрації спільно з управлінням туризму Львівської міської ради та ЛКП «Львівське конференц-бюро» за підтримки Яворівської та Перемишлянської райдержадміністрацій.