_1598882789_613x321.90399484536_3_0.jpeg

Львівська обласна молодіжна організація «Спадщина» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА проводить виживальницький табір для молоді  «Загублені».

Основна мета табору – через фізичні випробування, загартувати дух та тіло учасників, навчити виживати молодь у будь-яких умовах, виховати юнаків та юначок готових захищати Україну.

 

 

Упродовж п’ятьох днів усі учасники житимуть не на базі відпочинку і не в наметах, а в хатках, які кожен збудує на початку табору.

«Табір відбувається вже втретє і є найкращою можливістю перевірити та удосконалити свої навички з виживання, адже завжди просто вчитися будувати хатку, якщо знаєш, що збоку є намет, в який можна сховатися у випадку негоди. Інша справа, коли лише від власної старанності та наполегливості залежить, де ти будеш спати чи що буде на вечерю», –  розповідають організатори заходу.

Для учасників відбуваються заняття з польового куховаріння, в’язання вузлів, правильного розведення вогню, орієнтування на місцевості та багато іншого корисного кожному виживальнику наодинці з лісом. Всі ці знання табірники  одразу ж зможуть застосувати на практиці.

Особливістю табору є те, всі учасники, старші ніж 13 років, адже такі умови вимагають відповідної підготовки.

Як результат – молоді учасники підвищать свій фізичний рівень розвитку та отримають практичні навички ефективної роботи у команді.

Нагадуємо, що табір реалізовується в межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.