_1599560163_613x321.38714285714_3_0_nw.jpeg

На Львівщині розпочались підготовчі заходи до проведення призову на військову службу осіб офіцерського складу.

Офіцери призиваються з метою набуття практичних навичок і вмінь, необхідних для захисту держави та підвищення рівня укомплектованості ЗСУ офіцерським складом. Призову підлягають офіцери запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту та не проходили військової служби в ЗСУ.

 

 

Про це повідомили у Львівському обласному військовому комісаріаті.

Під час весняного призову офіцерів запасу кількість бажаючих значно перевищувала кількість вакантних місць. Тож якщо ви виявили бажання проходити службу на офіцерській посаді необхідно звернутись у свій військовий комісаріат.

Слід відзначити, якщо ваша військова облікова спеціальність на даний час не затребувана то можна пройти перепідготовку та здобути інший фах протягом трьох місяців.

Нагадаємо, що за призваним офіцером запасу на військову строкову службу зберігається робоче місце та середньомісячна заробітна платня.

Важливо! Офіцерів запасу, призваних на військову службу в район виконання завдань не відправляють. Військову службу вони проходять у місцях постійної дислокації частин.